Типовою проблемою є недооплата після аварії.

Справедлива компенсація після нещасного випадку від правопорушника або страхової компанії є складним і звивистим способом. Відомою проблемою є недооплата ОЦ. Крім того, часто спостерігається недооплата АС. Крім того, існує кричуща нерівність сторін. Потерпілий опиняється перед великою страховою компанією з ліквідаторами та юристами. Потерпілому також не вистачає правових навичок і знань.

Як отримати повну компенсацію?

Для того, щоб ефективно отримати всю належну фінансову компенсацію, варто поговорити з юристом. Компенсаційний юрист звернуть увагу на важливі питання. Це збільшить ваші шанси на успіх і отримає максимально можливу компенсацію або відшкодування. Крім того, потерпілий, як правило, отримує більші суми від страхової компанії, коли він представлений, наприклад, адвокатом, зареєстрованим окружною палатою юридичних радників.

Скільки я повинен заплатити адвокату, щоб представляти інтереси в суді для відшкодування збитків після нещасного випадку?

Коли справа доходить до вартості справи, клієнти часто задаються питанням і питають, скільки бере адвокат для представництва в суді. Скільки коштує адвокат? Варто знати, що в реаліях конкретного випадку винагорода юрисконсульта може бути повернена страховою компанією. Це підтверджується прецедентним правом Верховного Суду (наприклад, постановою Верховного Суду від 13 березня 2012 року у справі III CZP 75/11).

Компенсація після аварії. Це резюме.

Завершуючи цей короткий текст, чи варто брати адвоката до справи про компенсацію після нещасного випадку, пропоную поглянути на додану схему. Він показує початкову пропозицію для потерпілого та рівень, до якого сума компенсації зросла завдяки представленню юридичного радника.

Запис був підготовлений адвокатом Sławomir Wójcik.

Якщо ви не знаєте, що говорить ваш адвокат в цій справі, замість того, щоб боротися з адвокатом страховика або винуватцем шкоди, використовуйте його.

Polecamy Państwa uwadze także:


„Pan Sławomir Wójcik выполнил полностью все обязательства! Отличный контакт и обратная связь. Профессионал своего дела. Очень рекомендую. Спасибо Пану за его работу!”.

— Aleksei Chibisov