O nas

 

Radca prawny Poznań / Aдвокат Poznań

Sławomir Wójcik

Jestem zawodowym prawnikiem, radcą prawnym od 1999 r. Członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu. Certyfikowanym mediatorem w Ośrodku Mediacji przy OIRP w Poznaniu. Członkiem SABI – Stowarzyszenia Inspektorów Ochrony Danych.

Pracuję w kancelarii oraz na terenie całego kraju.

Pracuję z klientami także przez internet. Internet ułatwia nasz wzajemny kontakt. Moja porada prawna przez internet jest szybsza i tak samo ważna jak w kancelarii. Często po poradzie wysyłam e-mail z zaleceniami prawnymi w punktach.

Czytaj dalej

Klienci prywatni korzystają z mojej specjalizacji prawnej w takich sprawach jak nieruchomości, grunty, mieszkania, sprawy rodzinne i związki nieformalne (rozwód, alimenty, kontakty, podział majątku), sprawy pracownicze (zwolnienia, mobbing, dyskryminacja, praca na czarno lub szaro, zakaz konkurencji), odszkodowania, sprawy sądowe i administracyjne. Wiele wygranych spraw, korzystnych ugód i trafnych porad to mój dorobek, z którego możesz skorzystać.

Firmy i spółki korzystają z mojego bogatego doświadczenia w sprawach spółek handlowych, grup kapitałowych, KRS. Szeroka praktyka umów w biznesie. Franchising, najem komercyjny (lokale handlowe, biura, magazyny itp.), ochrona danych osobowych, dystrybucja FMCG, prowadzenie sklepów, umowy z największymi producentami i dystrybutorami, sieciami hurtowymi i detalicznymi. Sprawy nieuczciwej konkurencji, w tym procesy o milionowej wartości.

Prowadzę także ogólną praktykę załatwiając inne sprawy prawne. Skontaktuj się ze mną.

Adwokat Poznań / Aдвокат Poznań

Elżbieta Staszak

Jestem zawodowym prawnikiem, adwokatem Członkiem Wielkopolskiej Izby Adwokackiej w Poznaniu.
Pracuję w kancelarii oraz na terenie całego kraju. Pracuję z klientami także przez internet.

Czytaj dalej

Klienci prywatni korzystają z mojej specjalizacji prawnej w takich sprawach jak sprawy spadkowe, sprawy rodzinne i związki nieformalne (rozwód, alimenty, kontakty, podział majątku),
sprawy pracownicze (zwolnienia, mobbing, dyskryminacja, praca na czarno lub szaro, zakaz konkurencji), nieruchomości, grunty, mieszkania, odszkodowania, sprawy sądowe i administracyjne. 
Prowadzę także ogólną praktykę załatwiając inne sprawy prawne. Skontaktuj się ze mną.

Aдвокат Київ / Adwokat Kijów

Марина Сухая

Jestem zawodowym prawnikiem, adwokatem w Kijowie. Ukończyłam studia prawnicze na Narodowym Uniwersytecie im. Tarasa Szewczenki w 2013r.
Studiowałam prawo polskie i europejskie na Uniwersytecie im. Iwana Franki we Lwowie. Przez 3 lata pracowałam w Sądzie Gospodarczym w Kijowie.
Od 10 lat reprezentuję klientów w sądzie.

Czytaj dalej

Klienci korzystają z mojej specjalizacji prawnej w zakresie:

– prawa spółek;

– prawa handlowego;

– prawa upadłości;

– prawa rodzinnego;

– prawa spadkowego.

Prowadzę także ogólną praktykę załatwiając inne sprawy prawne. Skontaktuj się.

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

Już ponad 22 lata pomagamy klientom pokonywać problemy prawne, które spotykają na swej drodze.

Prawniczym doświadczeniem wspieramy osoby prywatne, przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, spółki, sieci franczyzowe, a także grupy kapitałowe.