Jak pracujemy

 

Kancelaria Prawna Wójcik to dobry wybór dla Ciebie, ponieważ wraz z naszą pomocą prawną zyskujesz:

Duże poczucie pewności i spokoju
Pomoc doświadczonego prawnika zdecydowanie zwiększa komfort psychiczny w trudnych sytuacjach. Zamiast dręczyć się problemami omów je z nami zaufanymi prawnikami.

Oszczędzasz czas
Dniami i nocami filtrujesz internet i przepisy związane z twoim problemem? Im więcej czytasz tym masz wrażenie większej niepewności? Skontaktuj się z nami profesjonalnymi prawnikami, przedstawimy Tobie stan prawny Twojej sprawy, podpowiemy rozwiązania.

Podejmujesz właściwe decyzje we właściwym czasie
Problem nabrzmiewa, a czasu na jego rozwiązanie jest coraz mniej? Nie czekaj, aż sprawy się skomplikują, wówczas będzie trudno i nerwowo. Zawczasu skontaktuj się z nami doświadczonymi prawnikami.

Zwiększasz szansę sukcesu Twojej sprawy
Kluczowym aspektem zwiększającym szanse zakończenia sprawy sukcesem jest właściwa interpretacja przepisów i wybór na ich podstawie strategii działania. Błędy w tym zakresie dużo kosztują i negatywnie wpływają na bieg sprawy. Skontaktuj się z nami skutecznymi prawnikami.

Reprezentację w negocjacjach, spotkaniach, sprawach sądowych
Czujesz presję lub chcesz uniknąć trudnego spotkania z drugą stroną sporu, urzędnikiem, sędzią?
Jako Twoi pełnomocnicy stawimy się za Ciebie, lub z Tobą na trudnym spotkaniu jak wolisz?
Nie będziesz sam – skontaktuj się z nami Twoimi prawnymi pełnomocnikami.

RADCA PRAWNY

Sławomir Wójcik

Radca prawny od 1999 r.

Bogate doświadczenie w sprawach spółek prawa handlowego i grup kapitałowych, oraz Krajowego Rejestru Sądowego. Szeroka praktyka w dziedzinie zakładania i przekształceń spółek oraz ich restrukturyzacji, fuzji i przejęć (M&A) oraz różnego rodzaju umów o współpracy pomiędzy partnerami biznesowymi.

Drugi główny obszar specjalizacji to umowy w zakresie działalności gospodarczej. Szczególnie doświadczony w sprawach dystrybucji FMCG i umów z największymi producentami i dystrybutorami, sieciami hurtowymi i detalicznymi. Także komercyjne umowy najmu (Retail) dla hurtu i detalu, projekty wdrożeniowe systemów informatycznych np. klasy ERP, WMS, sprawy nieuczciwej konkurencji, w tym także procesy o milionowej wartości.